رنگ مد سال میلادی 2018 چیست؟

نوآورانه و تخیلی، بنفش را برای اتفاقات آینده باز خواهد کرد. کمپانی پنتون رنگ مد سال میلادی ۲۰۱۸ را معرفی کرد

نوآورانه و تخیلی، بنفش را برای اتفاقات آینده باز خواهد کرد. کمپانی پنتون رنگ مد سال میلادی ۲۰۱۸ را معرفی کرد. این تناژ رنگ بنفش که به عنوان رنگ سال میلادی ۲۰۱۷ معرفی شده است یادآور اصالت، بدعت، آینده نگری و تصورات و تخیلات است که ما را به آینده بستگی می‌‎دهد. پیچیدگی و رمزآلود بودن رنگ بنفشی که به عنوان رنگ سال میلادی  ۲۰۱۸ معرفی شده است اسرار کیهان و باور و نادیده‌هایی که در آینده پیش خواهند آمد و اکتشافات آینده انسان را به یاد می‌آورد. رنگ سال میلادی ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال پشتکاردارد است. با چی بپوشم همراه باشید.

رنگ سال یکی از مفاهیم مهم در دنیای مد است که تاثیر زیادی روی طراحی لباس و پارچه و هنرهای کاربردی دارد. پانتون یکی از شرکت‌های معروف در زمینه سیستم‌های رنگی است که به صورت غیر رسمی از سال ۲۰۰۰ تاکنون رنگ سال را انتخاب می‌کند. امسال نیز در آستانه سال پرتلاشد میلادی این شرکت رنگ سال آینده را نیز انتخاب کرده است که در این مقاله به آن می‌پردازیم. رنگ سال پنتون چیزی بیشتر از یک ترند برای دنیای طراحی و مد و لباس است، رنگ سال پنتون انعکاسی است از آنچه که امروز در جهان ما مورد نیاز است.

از آنجایی که افراد در سراسر جهان با تاثیر و قدرت رنگ‌ها بیشتر آشنا شده‌اند و می دانند که با به کار بردن رنگ‌های مناسب در استایل و سبک پوشش خود می‌توانند عواطف و احساسات خود را به نواحییان منتقل کنند. اثرگذاری این موسسه در انتخاب رنگ سال بر روی طراحان مد و لباس بر کسی پوشیده نیست.
یک سرویس مشاوره است که پیش بینی روند رنگ های جهانی را ارائه می‌دهد و کمپانی ها را در انتخاب رنگ شرکتی و هویت برند و توسعه فرآوردهکمک می‌کند و برای کاربرد و ادغام رنگ را به عنوان یک دارایی استراتژیک به برندها توصیه می‌کند. Pantone Colour Institute با برندهای مشهور جهانی همکاری می‌کند تا از قدرت، روانشناسی و احساسات رنگ در استراتژی طراحی خود بهره ور شوند. این موسسه در سراسر جهان به عنوان منبع اصلی اطلاعات رنگی شناخته می‌شود و پیش بینی روند فصلی، رنگ سفارشی و توصیه‌های پالت برای هویت فرآورده و هویت سازمانی را انجام می‌دهد.

ما در دورانی زندگی می‌کنیم که به خلاقیت و ابداع احتیاج داریم. ذات و فطرت رنگ بنفش پنتون ۱۸-۳۸۳۸ هم همین الهام خلاقانه است. رنگ سال میلادی ۲۰۱۸  رنگ بنفش با پایه آبی است.
رنگ سال ۲۰۱۸ با چه رنگی ست کنیم؟

در ضمن انتخاب لباس‌های مجلسی بادمجانی، برای این که لباس شما جلوه بیشتری داشته باشد می‌توانید از اکسسوری و جواهرات با رنگ‌های طلایی استعمال کنید.

می‌توانید لباس مجلسی بادمجانی خود را با بوت پلنگی بهره وری کنید. برای آرایش مناسب با این لباس نیز تن‌های تیره بنفش و زربدون تردیدی برای سایه و رژ لب می‌تواند انتخاب مناسب و جذابی باشد که با همه رنگ پوست همخوانی دارد.

رنگ‌های خنثی از جمله سفید هم ترکیب جذابی با رنگ بنفش بادمجانی خواهد داشت مثلا کیف سفید با مانتوی بادمجانی و شال بنفش.
اگر پیراهن مجلسی بنفش مشعشعی دارید که بسیار خیره کننده است و جلب توجه می‌کند، یک کفش خیلی ظریف لازم دارید و درصورتی که ترجیح می‌دهید ظاهری کاملا کلاسیک و رسمی داشته باشید، یک کفش مبدون تردیدی انتخاب کنید.

چنانچه یک لباس بنفش می‌پوشید، می‌توانید یک کفش قرمز پر رنگ یا صورتی انتخاب کنید. آنگاه برای اینکه بیش از حد برق نزنید بهتر است از یک کفش مات استفاده کنید.

راحت‌ترین راه برای جذاب‌تر کردن هر لباسی این است که روی طرح و بافت آن کار کنید. در این صورت انتخاب کفش‌هایی که دارای چاپ شبیه پوست حیوانات هستند مثل کفش‌های پلنگی و یا گوره خری و پوست مار، بهترین راه برای رسیدن به این هدف است و به هر لباسی ست می‌شود.

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

14 − 10 =