بی یو مداد لب جدید 34BeYu Lip Liner 34

 

مداد لب بیو با بافت منحصر به فرد،کاربرد آسان به گونه ای که به راحتی روی لب ها می لغزد،دارای بافت نرم و بسیار ماندگار،مناسب برای پوست های حساس، ساخت کشور آلمان و دارای  شماره پرونده بهداشت 5196960456761047 می باشد.

این محصول انتخاب خوبی برای شما عزیزان میباشد

بی یو مداد لب جدید
بی یو مداد لب جدید
بی یو مداد لب جدید
بی یو مداد لب جدید

یک کارشناس مارکتینگ لوازم آرایشی بهداشتی به نام هلموت برکت، شرکت بیو را در سال 1999 راه اندازی کرد تا خواسته ها و انتظارات پیچیده زنان مدگرا را با ارائه لوازم آرایشی مقرون به صرفه و با کیفیت عالی به واقعیت تبدیل کند.

بیش از پانزده سال این برند با موفقیت در بازار حضور داشته، چرا که محصولات ارائه شده توسط آن با نیازهای متغیر مشتریان خود مطابقت پیدا کرده است.

این برند آرایشی دارای بیش از پانصد مقاله، سالیانه 120 مجموعه جدید و حضور جهانی در 30 کشور می باشد.

بیو و چندین شرکت دیگر زیر مجموعه گروه آرایشی آرتدکو هستند که در سال 1985 آغاز به کار کرده است. این شرکت که دارای بیش از پانصد پرسنل است از جمله موفق ترین تولید کنندگان با کیفیت لوازم آرایشی در دنیا می باشد.

یک ویژگی منحصر به فرد گروه آرتدکو این است که در شرکت اصلی واقع در مونیخ تمام تشکیلات این مجموعه شامل دفتر مدیریت، بازاریابی، تولید، تدارکات همگی زیر یک سقف در حال فعالیت می باشند. همین امر منجر می شود تا به تغییرات در بازار به سرعت، عکس عمل نشان داده و از مدهای جدید سریعا مطلع شوند.

 

پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

دیدگاهتان را بنویسید

*

20 − 5 =