راه حل های اضطراری مراقبت از پوست در دفتر کار

 

آیا تا به حال با یک وضعیت اضطراری پوست در محل کار داشته اید؟ هر گونه مشکل ایجاد شده برای چهره  یک کابوس است .چه رسد زمانی که در خارج از منزل اتفاق بیفتد که مکان مناسبی برای استفاده از محصولات پوست نمی باشد.همچنین راه حل عملی به همراه بردن یک سری کامل از محصولات نیست . در چنین مواقعی ممکن است همکاران پیشنهادهای مضحک بدهند،در زمانی به اندازه کافی در تنگنا و گرفتاری قرار داریم.شما باید همراه خود رنگ های باثبات را داشته باشید تا در مواقع لزوم بتوانید دربرابر مشکلات پوستی عکس العمل مناسب را داشته باشید.در دفتر کار نکات و ترفندهای زیر را امتحان کنید.البته می دانیم شما از محصولاتی که مورد تایید خودتان است استفاده می کنید.

 

برای از بین بردن لک وجوش و

برای کسانی که در محل کار خود،بر روی پوستشان جوش و لک ،دور از انتظاری ایجاد می شود و قصدشان درمان آن نمیباشد بلکه فقط می خواهند آن را پنهان کنند.این کار با لوازم آرایش معمول انجام نمی شود .بهترین راه حل استفاده از کانسیلر برای پوشش دادن مناسب به آن نقطه است تا پوست شفاف و زیبایی داشته باشید

 

برای پوسته پوسته شدن و

استفاده از مرطوب کننده را در شب قبل فراموش نکنید. اگر شما در مجاورت آب و هوای سرد و خشک هستید ، با به همراه بردن نرم کننده و استفاده از آن در محل پوسته پوسته شده از آن مراقبت  کنید.

 

برای پوست

بعد از یک کار طولانی و سخت در محل کار پوست شما آن شادابی و طراوت کافی را ندارد.کسانی که در نور کم قرار دارند در نیمروز نیاز به احیای پوست و تجدید آرایش دارند.

 

برای قرمزی و سوزش و ….

هنگامی که پوست شما دارای لکه قرمز است و ازآن مایعی همانند قطرات اشک می آید ،این مشکل را می توانید با استفاده از قطره ضد التهاب چشمی رفع کرد و ببینید که چگونه لکه ها ناپدید می شوند . از این قطره های ضد التهاب چشمی تا زمانی که تاریخ انقضا دارند می توانید استفاده کنید.

 

برای چشم پف کرده

اگر بیش از حد کافیین مصرف کنید چشمان شما کمی متورم می شود. با قدم گذاشتن به دستشویی از تورم چشمتان شگفت زده می شوید.شما می توانید از کرم های هموروئیدی ،که برای رفع سریع پف کردگی چشم است،برای سالها استفاده کنید.می توانید استفاده کنید از این پپیشنهاد ها،و واکنش همکارانتان را درباره آن ببینید.

پیشنهادهای ما برای مراقبت از پوست شما در موارد اضطراری

 

پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

 

 

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

پنج × 5 =