افزایش وزن پس از لیپوساکشن

یکی از سوالات شایع ترین پرسیده شده توسط بیماران ما قبل از هر روش کاهش چربی (لیپوساکشن یا مجسمه سازی سرد) است که در آن خواهد چربی رفتن اگر شما به دست آوردن وزن. با وعده روش کاهش چربی را به منطقه خاص درمان باریک، بیماران اغلب تعجب می کنم چگونه دائم نتیجه خواهد بود. خواهد که که که که شکم خود را صاف مهم نیست اگر شما آن را درمان با لیپوساکشن شما چقدر خوردن باقی بماند؟ که به معنی دور کمر خود را کوچک باقی خواهد ماند حتی اگر شما £ 10 به دست آورید بعد از مجسمه سازی سرد شما؟

برای پاسخ به این سوال، ما باید به نگاهی عمیق تر به مکانیسم عمل برای هر روش. اول، برای لیپوساکشن، واضح است که سلول های چربی برداشته می شود (مکیده)، و بنابراین، سلول های چربی چند در منطقه باقی می ماند. با این حال، از دست دادن چربی از لیپوساکشن هنوز هم باید با رژیم غذایی مناسب و ورزش حفظ شود. به عنوان مثال، یک بیمار که تحت لیپوساکشن و به دست آوردن مقدار قابل توجهی از وزن بود هنوز هم ممکن است به دست آوردن مجدد چربی در مناطق تحت درمان با لیپوساکشن. سوال این است، آن را هنوز هم ارزش آن می شود.

با توجه به تحقیقات، لیپوساکشن یک مدت ثابت و طولانی به معنی کاهش چربی در نواحی تحت درمان،

با این حال، کاهش چربی، به عنوان نام به وضوح می گوید، تنها باعث کاهش تعداد سلول های چربی در منطقه، آن را نمی خواهد و نمی تواند به طور کامل تمام حذف سلول های چربی. در حال حاضر پس از چربی در این منطقه است کاهش می یابد چه اتفاقی می افتد؟ همانطور که شما به دست آوردن وزن پس از لیپوساکشن، سلولهای چربی در اندازه تا نقطه ای که آنها دیگر نمی تواند حاوی چربی است که به جمع آوری رشد خواهد کرد. از این رو، سلول های چربی جدید تولید خواهد شد. این زمان خواهد بود، و بسیاری از افزایش وزن است، اما ممکن است برای بازگشت به بدن از پیش لیپوساکشن خود را اگر شما به دست آوردن وزن.

برای گزینه غیر جراحی، مجسمه سازی سرد، FDA آن را به عنوان یک روش “نقطه چربی کاهش” تایید، معنا، آن را از دست دادن وزن از هر گونه حس را تبلیغ نمی کند و نه آن را به طور قابل توجهی درصد چربی بدن خود پس از درمان را کاهش دهد،

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

دیدگاهتان را بنویسید

*

هجده − ده =