CoolSculpting برای جوال

ما اغلب می شنویم بیماران ما شکایت در مورد سپرده چربی سرسخت اطراف باسن پایین تر و یا آنچه خود معمولا به عنوان جوال نامیده می شود. از آنجا که منطقه شده است به شدت به رسمیت شناخته شده برای پاسخ به ورزش به همان اندازه که مناطق دیگر بدن انجام دهید، بسیاری از بیماران ما به دنبال راه حل فوری چیزی جز سرخوردگی پیدا شده است هر زمان که ما آنها اطلاع داد که لیپوساکشن تنها راه حل موثر ثابت به گلایه چربی خود را.

است که با این حال در حال حاضر تغییر!

با آخرین خرید ما از اعمال CoolSmooth CoolSculpting (توسط Zeltique) به طور خاص برای چربی غیر pinchable طراحی شده است، شما می توانید خداحافظی به آن برآمدگی ناخوشایند بدون عمل جراحی می گویند! درمان می تواند در 4 ساعت انجام می شود (مانند داشتن موهای خود را درمان)، با 2 ساعت برای هر چرخه / منطقه. طیف اعمال پوشش می دهد مساحت قابل توجه ساخت هر درمان به ارزش صبر طولانی است. با استفاده از فناوری CoolSculpting ثبت اختراع خود را، کاهش چربی در 20-30٪ در 2 تا 6 هفته بدون هر زمان پایین باشد.

بهترین چیز در مورد CoolSmooth درمان است که از زمان کاهش چربی است

به همان اندازه که لیپوساکشن نمی، بیمارانی که دارای پوست تا حدودی شل برای شروع می توانید هنوز هم روش بدون نگرانی در مورد بدتر شدن لقی از پوست انجام می شود. از آنجا که اعمال خواهد ناحیه تحت درمان در، ناراحتی (در صورت وجود) در طول درمان نمی خورد، خواهد شد بسیار کم است. احتمال کبودی نیز کمتر، اگرچه شدت سردی که هنوز هم همان خواهد بود.

برای بیمارانی که coolsculpting قبل انجام داده بود، تجربه خود را CoolSmooth ممکن است کمی در یک روز دلپذیر های مختلف!

چه از شما انتظار دارند، از مرکز ما امروز و شروع به ریختن کردن آن اینچ اضافی خاموش ران خود را!

رفته اند روز بود که ضد پیری معنی جراحی بدنام که ما را برای روز کراوات در رختخواب، زمانی که به دنبال معنی کبودی و تورم جوان که شما مجبور به تحمل برای هفته ها، و هنگام اقامت ابزار مناسب خوردن کمتر و کار بیشتر.

در کلینیک Yoskarn، ما به هنگام تولد به دوره جدیدی از داده اند ضد پیری با استفاده از فاکتورهای رشد طبیعی مانند سلول های بنیادی و PRP، هورمون درمانی زیستی یکسان، کی لیت و سم زدایی با ویتامین ها و مواد معدنی، و حداقل لیزر

 حباب لب به لب و رسانه های اجتماعی

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

چهار × پنج =