5 مزایای آسانسور لب به لب برزیل

فقط چند سال پیش، زنان در سراسر ایالات متحده از داشتن که “مدل” بدن نازک خواب. اما در چند سال گذشته، جداول تبدیل شده اند. با مشاهیر مانند جنیفر لوپز، و Nicki Minaj، کیم کارداشیان، و ایگی آزالیا ظاهر شده بر روی صفحه نمایش تلویزیون ما هر روز، ما نمی تواند کمک کند اما متوجه behinds بزرگ خود را. داشتن یک بزرگتر، دور پشت و شکل ساعت شنی چیزی است که بیشتر زنان جوان امروز تلاش برای.
تقویت باسن برزیل
اگر چه برای برخی از زنان کار کردن glutes روزمره ممکن است این کار را انجام، همه زنان می توانید باسن آنها تنها با کار کردن خواهید به دست. این است که چرا پزشکان در سراسر جهان گرد هم آمده اند برای ایجاد روش مناسب برای زنان که مایل به که “ساعت شیشه ای” شکل و یک “لب به لب حباب”. بنابراین در حال حاضر شما ممکن است فکر، “؟ باید دریافت کنم آسانسور لب به لب برزیل” در زیر برخی از مزایای بالای گرفتن کشیدن لب به لب برزیل عبارتند از: 

همه آشغال در سمت راست همه مکان های مناسب. مبارزه بسیاری از زنان با گرفتن چربی خلاص شدن از شر از مناطق خاصی از بدن مانند باسن، پشت و شکم. در این روش لب به لب آسانسور برزیل، پزشکان حذف رسوبات چربی از یک یا چند ناحیه از بدن از طریق لیپوساکشن، و انتقال آن به دیگری. پس از آن مناسب، شما را چاق را به دور از منطقه شما آن را می خواهم نیست، و شما آن را سمت راست که در آن شما می خواهید آن را.
ایمن ترین شکل افزایش باسن. پیش از این، زمانی که زنان افزایش باسن می خواستم، پزشکان یا قرار دادن تزریق سیلیکون یا ایمپلنت. روش لب به لب آسانسور برزیل شامل بیماران خود رسوبات چربی گیری نتیجه کلی بسیار امن تر. زیرا چربی بیماران استفاده شده است، به جای یک شی خارجی، خطر عفونت و رد به طور قابل توجهی کمتر می شود.
روش سریع است. نتایج سریع. بسیاری از زنان سال کار در ورزشگاه به تلاش برای دستیابی به لب به لب آنها می خواهند. آسانسور لب به لب برزیل طول می کشد بین 2-3 ساعت و نتایج بلافاصله پس از عمل آشکار است.
نگاه طبیعی است. بسیاری از زنان با نگاه طبیعی آنها بعد از عمل جراحی رسیدن به راضی هستند. زیرا چربی استفاده می شود، به جای ایمپلنت، بازده یک نگاه کاملا طبیعی است. هیچ کس به شما

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

شش + یک =