پاک کن اخم

 که اغلب مردم می پرسید اگر شما دیوانه است یا نه در خلق و خوی به دلیل که اخم دائمی که بر روی صورت خود حک مهم نیست که چگونه شما لبخند؟ آیا شما سعی تزریق بوتاکس که فقط به نظر نمی رسد به کار بر روی آن چین های عمیق نشسته مرکز مرده بر روی صورت خود.

در کلینیک Yoskarn، ما ارائه می دهیم یک روش ساده است که می تواند آن جانوران جلب توجه است که سرقت نگاه جوان خود را به دور پاک کنید. این روش Corugator Supercilli برداشتن عضله نامیده می شود.

“>هر چند روش ممکن است دقیقا جدید، تنها چند پزشکان می توانند انجام و دارای تخصص در این روش.

با پروفسور Somyos Kunachak، روش اغلب توصیه می شود با عمل جراحی پلک فوقانی انجام می شود به طوری که عضلات را می توان کاهش و یا حذف در یک برش. روش کامل را می توان در کمتر از یک ساعت در یک محیط خارج از بیمار انجام آن شما می توانید به خانه پس از عمل جراحی است.

نتیجه یک، بهبود طولانی مدت تقریبا دائمی بسیار زیادی بر خود را “11” و یک تازه، دوستانه نگاه که رزونانس “بوتاکس منجمد” لبخند است.

بهبود استراحت 2 روزه کوتاه با خواندن و یا فعالیت های به چشم خسته است.

در حالی که ما عمیقا ریشه با این ایده که همه زیبا است، ما می توانیم این واقعیت است که چهره که در سطح جهانی از دیگران جذاب تر، به عنوان مثال، مدل، مدل بازیگران زن و مرد، و ملکه زیبایی می گویند وجود دارد را انکار کند. آنها به milkfish چهره سفید، دماغه ترین، shapeliest لب، طولانی ترین ضربه شلاق و ابرو خوبی کمرنگ، اما به نوعی، هنگامی که شما به آنها نگاه کنید، همه شما می توانید از فکر می کنم که او / او بسیار زیبا است نه همه . اگر زیبایی است در چشم بیننده است، ممکن است که یک اندازه گیری استاندارد زیبایی در ناخودآگاه ما است که دیکته چه زیبایی واقعا وجود دارد؟

البته آن هم درست است که روند زیبایی تغییر با گذشت زمان، در دهه زمانی که زنان با ویژگی های دور به عنوان زیبا در نظر گرفته وجود دارد، سپس آن را به ویژگی های واضح تر تغییر می کند، پس از آن به نوع مدل، باریک و ظریف، اما بدون توجه به آنچه روند ، چهره که ایستاده آزمون از زمان مانند آیکون مرلین مونرو،

پستان ویدئو های وبلاگ

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

دیدگاهتان را بنویسید

*

5 × 1 =