ویرایشهای جراحی زیبایی بینی بازیابی مانند چگونه است؟

شکی نیست که یکی از ترسناک ترین قطعات از جراحی پلاستیک بازیابی، به خصوص در مرحله دوم که وجود دارد. هنگامی که یک عمل جراحی، مانند جراحی زیبایی بینی، اشتباه می رود اولین بار، بیماران می خواهند چیزی بیش از خواب بیدار از جراحی زیبایی بینی تجدید نظر خود را با بینی آنها بوده ام خواب. اولین گام در ساخت مطمئن شوید این رویا را تبدیل به یک واقعیت است انتخاب دکتر حق را به انجام جراحی بازنگری رینوپلاستی خود را. اما آن را نیز بسیار مهم خود را آماده یک بار دیگر برای به روند بهبود. این مهم است که تا از چگونگی روند بهبود است که می شود و آماده به انجام همه چیز، آن را به عنوان صاف که ممکن آگاه است. در زیر به چند چیز شما باید در روند بهبود انتظار عبارتند از:

ویرایشهای جراحی زیبایی بینی بازیابی: تورم، فشار و ناراحتی

برای اولین بار یک مهمتر از همه، آماده می شود به تورم، فشار و ناراحتی است. بیشتر بیماران گزارش می دهند که اکثر ناراحتی پس از عمل جراحی “پر کردن” احساس است. فشار و تورم ممکن است توسط شکر و تخم مرغ منطقه رها شوند. اما قبل از شکر و تخم مرغ، مطمئن شوید که شما با دکتر خود مشورت کنید تا مطمئن شوید این خوب است.
موقعیت خواب بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

موقعیت خواب خود را در روند بهبود بسیار مهم است. شما باید در یک زاویه 30 درجه با حمایت از چند بالش کرکی خواب. این موقعیت کمک خواهد کرد که کبودی و تورم به حداقل برساند. این همچنین برای جلوگیری از هماتوم بعد از عمل و یا خونریزی کمک خواهد کرد.
ویرایشهای جراحی زیبایی بینی روند ترمیم: کبودی

فقط به عنوان با هر عمل جراحی دیگر، منطقه کبود خواهد شد. به عنوان بینی شروع به بهبود می یابد، کبودی ممکن است تاریک تر و افزایش در اندازه. با گذشت زمان، کبودی ناپدید می شوند.
فعالیت بدنی پس از یک تجدید نظر جراحی زیبایی بینی

فعالیت فیزیکی باید به حداقل نگه داشته در چند هفته اول. همانطور که گفته شد، وجود خواهد داشت کبودی، تورم و ناراحتی، بنابراین شانس شما خواهد شد تا انجام فعالیت های بسیار به هر حال باشد. بهترین کار این است که به زمان بدن خود را به طور کامل بهبود. دکتر شما به شما اجازه می دانم زمانی که آن را درست به بازگشت به فعالیت های عادی.

هنگامی که دوره نقاهت بعد از یک

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

پنج × 3 =