لبخند کامل از سرزمین لبخند

آنها می گویند لبخند خود را به بهترین و لوازم جانبی شما می توانید لباس است و هرگز از مد نمی افتد. اما اگر لبخند به شما احساس آگاهانه تر به دلیل دندان کاملا سفید شما توسط لثه جلب توجه خود را upstaged؟

هر چند لبخند چسبنده است یک نگرانی عمده زیبایی نیست مگر اینکه آن را شامل بهداشت دهان و دندان خود را، بسیاری از مردم را پیدا کند نشان دادن بیش از حد لثه جذاب است.

خبر خوب این است، جراح ما، پروفسور Somyos Kunachak، به یک راه بسیار ساده در عین حال موثر برای بهبود وضعیت توسعه یافته است.

این روش بهبود می بخشد لبخند چسبنده برای بیمارانی که عضله بیش فعال که جنبش لب بالا را کنترل کرده اند، در نتیجه بالا بردن لب به بالا، و افشای AA منطقه بزرگ از لثه.

مرکز ما نیز ارائه می دهد راه حل لبخند چسبنده در سمت دندان برای بیماران که نگرانی اصلی از فوران غیر طبیعی از دندان ها، که به نظر می رسد دندان کوتاه به عنوان بافت لثه را پوشش می دهد اکثر طول واقعی خود است.

برای یک لبخند کامل تر، پروفسور Kunachak همچنین تحقیقات گسترده در بازگرداندن نوری صورتی طبیعی هر دو لثه ها و لب ها با لیزر است. نیز موجود است در مرکز ما، لیزر دندان های سفید و / یا سفید خانه همراه با طیف گسترده ای از روش های دندانپزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی را با توجه به نیازهای شما.

در اغلب موارد، هر زمان که بیماران شنیدن این که عمل جراحی خواهد شد تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، پاسخ فوری خود را به ما است، “آیا این که جدی؟”.

ننگ است که بیهوشی عمومی خطرناک است همواره گرفتار اتاق های مشاوره و ORS هر زمان که جراحان و متخصصان بیهوشی سعی کنید به توضیح محاسن استفاده از این روش بیهوشی بیش از دیگران است. برخلاف باور عموم، با این حال، بیهوشی عمومی یکی از امن ترین حالت بیهوشی برای بیماران است.

در عمل جراحی زیبایی و پلاستیک در تایلند، بیماران اغلب سوال نیاز به بیهوشی عمومی در زمانی که آنها بدانند ترین روش کاملا ساده است، و برش، به طور معمول بسیار کوچک است. چیزی که بیماران گاهی اوقات به درک موفق این است که سطح خود را از اضطراب نسبت به روش و تحمل درد خود را می تواند تحت تاثیر این روش چگونه برگزار خواهد شد. به عنوان مثال، بسیاری

 5 مزایای آسانسور لب به لب برزیل

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

یازده + 1 =