روز یک سیب دارچین سگ رفتار میکند نقد سفر دکتر حیوانات

عطر و بوی وسوسه انگیزی از این روز یک سیب سگ دارچین رفتار دارند جید سرازیر شدن آب دهان قبل از او حتی می شود یک طعم و مزه. – سفر دکتر حیوانات

روز یک سیب دارچین درمان

همانطور که این رفتار، آنها یک منبع غذایی اساسی و یا برای حیوان خانگی خود را، و باید با صرفهجویی به تعریف یک رژیم غذایی سالم حیوان خانگی داده می شود.
مطمئن شوید که آب شیرین است که همیشه مفید برای سگ خود را در حالی که او / او این یاوه سرایی کردن، ارزش دارچین سیب میان وعده با طعم برخوردار است.

روز یک رفتار

جید از licks chompers او را برای روز یک رفتار.

اپل دارچین خواص:

حیوانات خانگی باید میوه در حد اعتدال است. عطر و طعم سیب در این درمان ارائه می دهد تنها اعتدال حیوان خانگی خود را نیاز دارد. سیب ویتامین C و خواص آنتی اکسیدانی برای سگ خود را. سیب حمایت سلامت دستگاه گوارش و کمک به بیماری دژنراتیو مفصل.

در این مطالعه از تعریف مبتنی بر شواهد و جایگزین پزشکی، cinnameldehyde از دارچین در آزمایشگاه سنتز شد. نتایج تحقیقات خود را نتیجه گیری کرد که یک ماده شیمیایی به دست آمده از cinnameldehyde دارای خواص ضد سرطان در حیوانات. این یافته نشان می دهد که دارچین ممکن است بالقوه برای استفاده به عنوان یک عامل ضد سرطان است.

مواد لازم:

زمین مجموع آرد گندم، آرد برنج قهوه ای، جو دو سر آرد، آب زیتون، تخم مرغ مجموع، روغن زیتون، کنستانتره سیب، دارچین سیلان

بازبینی:

اندازه این رفتار ترد پاداش مناسب برای تبریک “دختر خوب” کوچک یا “عطا پسر” درمان.
روز یک رفتار

جید drools بیش از بوی این روز یک رفتار.

وقتی که من کیسه را باز کرد، عطر دارچین بنابراین برجسته بود که شوهر من بر این باور بودند که من یک شمع معطر دارچین در جایی در خانه روشن بود. هنگامی که او متوجه شد که من فقط باز کرده بود یک کیسه دارچین طعم دار سیب رفتار به یکی از به جید، او نمی تواند مقاومت در برابر مزه یک بیت از یک درمان دارچین اپل برای خود.

در حالی که روز اول دارچین سیب رفتار انسان قابل مصرف هستند، من نمی توانم شخصا به یا نه من آنها را در کمد میان وعده انسانی ما قرار گواهی. اگر کسی می خواهم به من به درخواست نظر شوهرم، من با کمال میل را پیدا خواهد کرد

 ته در ساحل

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

دیدگاهتان را بنویسید

*

یک × 4 =