راز مردانه

داستان اتاق ocker همیشه شامل مردان مباهات در مورد قدرت جنسی خود را. در جهان مرد، فراراز زندگی دشوار جنسی است که اغلب به عنوان یک دستاورد درست مثل یک شغل پایدار و یا یک زندگی خانواده ای خوب مشاهده شده است.

در مطب دکتر با این حال، شما داستان های مختلف می شنوید. برخلاف آنچه بسیاری از مردان فکر می کنم و می گویند، انزال قبل از بلوغ یک اختلال بسیار شایع جنسی است که انزال اتفاق می افتد با تحریک جنسی حداقل، قبل از، در، یا پس از نفوذ است. از آنجا که جنبه جنسی از یک رابطه نیز بسیار مهم است، مردان بیشتر و بیشتر در حال تبدیل شدن به یافتن راه حل به “مشکلات” خود را قبل از آن بدتر می شود یا قبل از مردان دیگر کشف اسرار خود را باز کنید.

داپوکستین، به بازار عرضه عنوان Priligy، اولین ترکیب به خصوص برای درمان انزال زودرس در مردان 18-64 ساله توسعه یافته است.

Priligy است بیش از داروهای ضد نیست، آن است که فقط برای بیمارانی که معیارهای مانند زمان تاخیر انزال شیاف (زمان دخول واژینال) از کمتر از دو دقیقه تجویز می شود، انزال مداوم یا عود با تحریک جنسی حداقل قبل از، در، یا در مدت کوتاهی پس از نفوذ؛ مشخص شده اند پریشانی شخصی و یا مشکل فردی به عنوان یک نتیجه از PE. ضعیف بیش از انزال؛ و سابقه انزال زودرس در اکثر مقاربت تلاش بیش از 6 ماه قبل.

Priligy باید به طور منظم گرفته شده است اما تنها به عنوان مورد نیاز است.

از آنجا که دارو شده است برای اثر آن شناخته شده است، بیشتر و بیشتر محصولات تقلبی در دسترس تبدیل شدن به در بازار (مانند آنچه با ویاگرا و HGH اتفاق افتاده است) در کسری از هزینه های دارو اصلی است. این امن نیست. از آنجا که این دارو باید به بیماران تجویز می شوند و از هم اکنون، تنها پزشکان (عمل خصوصی و بیمارستان) مجاز به توزیع آن (داروخانه باید برای 2-3years صبر کنید)، خرید آنلاین Priligy ممکن است نه تنها به بهترین ایده.

در کلینیک Yoskarn، پزشکان ما و مرکز ما ما با تنها شرکت توزیع Priligy در تایلند شناخته شده است.

بودن در کسب و کار برای بیش از 30 سال، مرکز ما می داند که چگونه به ارزش حفظ حریم خصوصی بیمار در میان دیگران، بنابراین شما می توانید مطمئن باشند که درمان خود را با ما خواهد بود بسیار محرمانه است.
چگونه برای به دست آوردن پستان بهترین نتیجه؟

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

دیدگاهتان را بنویسید

*

پنج × 1 =