لب به لب در لب به لب و یا خارج؟

با ظهور را به شهرت از امثال کیم کارداشیان، نیکی Minaj، و فرهنگ پاپ از جمله آهنگ با تمرکز بر روی چهره زن در نور آن را پیش از این هرگز نشان داده شده است، زنان بیشتر به دنبال behinds خود را ترک کنید، پشت سر گذاشت.


در حالی که تقویت سینه هنوز هم دارنده از آرزو روش لوازم آرایشی و بهداشتی ترین انجام شده توسط در پایان سال 2014، تعداد تقویت باسن نیز سرسام آور 86٪ در طول مدت 12 ماه افزایش یافت (جامعه آمریکا برای جراحی پلاستیک زیبایی (ASAPS)) . این آمار تنها نشان می دهد که جامعه ما در حال حاضر توجه نزدیک به دید عقب است.
 

در مرکز ما به تنهایی، ما را دیده اند کاملا افزایش تعداد بیماران آینده نگر به دنبال به تقویت لب به لب در تایلند است.

از یکی از روش های آرام تر، ته قنداق تفنگ تقویت در حال حاضر یکی از این روش اغلب پرسیده گذشته از ایمپلنت سینه و حد فاصل صورت. فقدان اطلاعات بیماران در مورد آینده نگر تقویت لب به لب شده توسط ایمپلنت سیلیکون آنچه که ما را اذیت است.

اول، تفاوت ایمپلنت سیلیکون برای لب به لب و پستان است. در حالی که هر دو از سیلیکون، شکل، بافت، قوام (استحکام) از دو ایمپلنت ساخته شده آنقدر دور از هم. ایمپلنت های سیلیکون برای لب به لب از نیمه جامد لاستیک سیلیکون ساخته شده در حالی که ایمپلنت سینه از سیلیکون ژل که در طبیعت نرم تر ساخته شده است. این است که به دلیل باسن فشار بیشتری از فعالیت های روزانه ما از ناحیه سینه دریافت خواهید کرد. برای سالها، چند جراح با استفاده از ایمپلنت سینه به تقویت منطقه باسن، صرفه جویی در هزینه برای عمل جراحی، و بیشتر از نه، این روش فاجعه پایان، در هزینه از بیمار تلاش کرده اند.

گذشته از ایمپلنت، عامل دیگری است که تفاوت جراحی ایمپلنت لب به لب از عمل جراحی بزرگ کردن پستان و جراحی دیگر، که شامل استفاده از ایمپلنت های دوره بهبود است. برای بیماران سفر از خارج به تقویت لب به لب در تایلند، این است که کاملا حیاتی است.

برای بزرگ کردن لب به لب در مرکز ما، توصیه می کنیم بیماران به در بانکوک اقامت به مدت حداقل 2 هفته با بسیار کمی، به هیچ نشسته و یا دراز در لب به لب خود را در طول این دوره است. چرا این بسیار مهم است؟ نشسته

ویرایشهای جراحی زیبایی بینی بازیابی مانند چگونه است؟

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

1 × 2 =