“سرعت خواندن” با آمازون قابل شنیدن

آیا شما سعی آمازون قابل شنیدن؟

تا ذهن خود را همیشه در یک جهت به میلیون نقطه ای که شما نمی تواند خواب چرخید؟ قربانی شما کاهش یافته است از یک شب بی زیرا اگر چه چشم شما خسته شده اند، مغز شما فقط نمی خواهد کم کردن سرعت؟

تصور کنید که پس از یک روز طولانی و شلوغ است، همه شما می خواهید انجام دهید این است به خانه آمده و ضربه زدن به کیسه. کارهای انجام می شود، و شما باید قادر به استراحت می شود، اما ذهن شما است فقط آماده به خواب رفتن.

اگر شما مانند منطقه بندی در جلوی تلویزیون احساس نمی کند،

چگونه می توانم شما را حل و فصل مغز خود را کاهش؟

یک راه حل جایگزین به تلویزیون آمازون قابل شنیدن است.

با گوش دادن به کتاب شما می خواهید به خواندن، شما لازم نیست که به استفاده از آن چشم که کار کرده اند در تمام طول روز. فوق العاده، با گوش دادن به داستان شما می توانید از طریق بخش های بزرگی از یک کتاب به شما حال مرگ بوده اند بدون به خواب رفتن به عنوان خوانده شده را دریافت کنید.

آمازون قابل شنیدن راه حل مناسبی برای کسی که بی قرار اما آماده نیست برای رفتن به رختخواب است.

قابل شنیدن کاربر را قادر به از طریق یک کتاب بسیار سریعتر از آن بود را به خواندن یک دریافت کنید. بهترین چیز در مورد کتابخانه آمازون است که آن را به یک انتخاب گسترده ای از کتاب را انتخاب کنید، و همیشه کتاب مورد نظر بود.

اخیرا من به یک کتاب به نام، ضد سرطان یک راه جدید برای زندگی گوش، از طریق استفاده از آمازون قابل شنیدن است. نویسنده این کتاب، یک سرطان خود بیمار، ارائه می دهد بینش مفید به درمان این بیماری از طریق تجربه شخصی خود.

نویسنده، دیوید Servan-شرایبر، MD، دکترا، که با سرطان مغز تشخیص داده شد، تصمیم به تحقیق هر گزینه ممکن بود که او را به دفع کردن روند بیماری مزمن است.

نویسنده تحقیق و بسیاری از روش های جایگزین در درمان سرطان القا موفقیت، همراه با روش های مرسوم، و این کتاب داستان زندگی او را به نوشت.
آمازون قابل شنیدن

humom جید در این کتاب به عنوان هدیه دریافت کرد، و مشتاق به شیرجه رفتن در بود ولی متاسفانه humom از “چشمان خسته” سندرم رنج می برد در شب، به طوری که او تصمیم گرفت تا آمازون

مزایای جراحی کشیدن صورت

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

16 − 8 =