هفدهمین سمینار تخصصی قايمه فقرات برگزار می‌شود

[ad_1]

به مقصد براي رپرتاژ ایسنا، سید محمد طباطبایی اظهار داشت: پیشرفت دانش ها باب حوزه‌های نامشابه و آشنا وسيله باني صحت کیفیت زندگی و افزایش مسافت حيات جوامع انسانی شده است.

وی افزود: امروزه منظره بیماری‌ها و اختلالاتی که جوامع بشری را تهدید می‌کنند از آنچه انسانها تو سده‌های ماسلف با ساعت روبرو بوده‌اند، متمايز شده است. از يكباره این موردها می‌تحمل به قصد بیماری‌های ديرينه رمز كنايه کرد که دستگاه‌های چسبيده با شفا را با غرور جولان جنگ وجدال‌های بزرگی مقابل ساخته‌اند.

همراهي مشارکت‌های حله خیرین شفا کشور بیان کرد: با دل سوزي بوسيله سوگند به نیاز امروزه جوامع بشری، طايفه‌های توانبخشی همگام با دیگر توده‌های پزشکی می‌توانند درب تمام سه رويه بام و عمق مساحت و حجم حد پیشگیری، تداوي و بازتوانی فعاليت ها نفيس شايسته‌ای را بوسيله سوگند به واحد جدا ديار  خانواده و سازمان نمايش دهند که درون راستای نیل به سوي این اهداف متعالی و با دقت به سمت نیاز کشور به طرف خدمت ها تخصصی توانبخشی، دانشگاه حقايق بهزیستی و توانبخشی با وظيفه پيام آوري تدقيق تخصصی‌پژمرده به سمت حوزه توانبخشی تاسیس گردید.

وی با بیان این که کمر مرض مهم‌ترین و شایع‌ترین بیماری تيرك فقرات است که بسیاری از افراد گروه را درگیر می‌کند، نام آدرس کرد: یکی از مشکلات جوامع امروزی دردهای جرز گروه فقرات است که از ساعت كل می‌استعداد به سوي دردهای کمری و گردنی ايما کرد. بیماری استوانه فقرات از نظاره اقتصادی نیز مشکلات زیادی به مقصد براي كنار و بازدم گرمي پف دارد و بسیاری از افراد  شاغل سازمان حاوي کارگران و کارمندان به سوي این دردها مبتلا می شوند و به طرف ضمير کمردرد موعد‌ها بستری می شوند و یا به سوي مرخصی می روش که این فرمان هزینه سنگینی به سمت افراد و گروه تحمیل می‌کند.

طباطبایی با بیان این که عمود فقرات دارای بنا بسیار پیچیده بوده و علاج لحظه نیازمند همکاری تیمی تمام فرقه جوخه‌های پزشکی است، تصریح کرد: بنابراين به طرف ميل تبديل تجربیات همکاران جمعيت‌های نامشابه و آشنا مدخل سرپوش این حوزه تمام دوازده ماه) سمینار فیزیوتراپی تخصصی استوانه فقرات برگزار می‌شود.

وی افزود: تمايل‌مندان می‌توانند برای کسب معلومات بیشتر به منظور با سایت سمینار بوسيله سوگند به عنوان Http://sspt.uswr.ac.ir احاله کنند.

انتهای پیام

ازدواج در ترکیهازدواج بین المللیعقد در ترکیه

[ad_2]

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

دیدگاهتان را بنویسید

*

دو × 4 =