راز زیبایی نقش آفرینان هالیود

حیات سالم : هر بار كه نقش آفرینی در فیلم حاضر می‌شود به نظر می‌آید پوستش کمتر مشكلی دارد .مردم همیشه دنبال كشف رموز زیبایی و سلامت پوست بازیگران هستند. ما در این مطلب به چند مورد از این رموز اشاره می‌كنیم…

واتسون و کاربرد از ضدآفتاب

این هنرپیشه انگلیسی فیلم‌ هری‌پاتر، به داشتن پوستی متدن و بدون لك زبان زد است. او برای پیشگیری از بروز لک‌های پوستی صبح و عصر از مرطوب‌كننده‌های حاوی ضدآفتاب بهره گیری می‌كند. این بازیگر جوان 24 ساله در طول روز بسیار كم آرایش می‌كند و هر شب قبل از خواب به‌طور كامل صورتش را پاك می‌كند تا اثری از مواد آرایشی و آلاینده‌ها روی پوستش باقی نماند.

استوارت و مرطوب‌سازی روزانه پوست

هنرپیشه فیلم راز زیبایی پوست خود را مرطوب‌سازی روزانه آن می‌داند. این بازیگر 24ساله بسیار كم آرایش می‌كند و علاقه دارد حالت پوستش طبیعی باشد. او از كرم‌پودری مات به رنگ طبیعی زیر آرایش بهره گیری می‌كند و از آنجا كه زیر چشمانش کمی تیره است از كرم ضدكبودی كمك می‌گیرد و معایب كوچك پوستش را می‌پوشاند. درنهایت به كمك پنكیكی به رنگ صورتی ملایم به پوستش شادابی می‌بخشد. وی معتقد است حتما روی كرم‌‌پودر باید از پنكیك استعمال كرد تا برق پوست را بگیرد.

ا جوهانسون و آبلیمو

این بازیگر 29 ساله هر روز صبح صورتش را با صابون‌ ملایم می‌شوید و بعد از آن یك لیوان آبلیمو می‌نوشد. هفته‌ای یك بار از ماسك پاكسازی پوست استعمال می‌كند و در هفته 10 دقیقه بیشتر در پیش نورمستقیم آفتاب قرار نمی‌گیرد تا از پیری زودرس پوستش جلوگیری كند.

آنجلینا و كرم خاویار

آنجلیناجولی 40ساله برای داشتن پوستی زیبا و بی‌نقص از كرم خاویار بهره وری می‌كند. این كرم حاوی امگا 3 و اشکال پروتئین‌ها و چربی‌های مفید است و پوست را به خوبی تغذیه می‌کند و محرک شفافیت و لطافت آن می‌شود.

گومز و پاك‌كننده‌های آرایشی

این بازیگر و خواننده 22 ساله از داشتن پوستی طبیعی لذت می‌برد و به همین علت آرایش فوق‌العاده كمی دارد. وی هر روز صبح صورتش را كاملا می‌شوید و از پاك‌كننده‌های آرایشی بهره وری می‌كند. معتقد است، تقویت، پاكسازی و مرطوب‌نگه‌داشتن پوست از جمله اسرار زیبایی است. به همین دلیل همیشه ژل شستشوی صورتش را در كیف با خود دارد.

بیانسه و مارك‌های زبان زد آرایشی

این خواننده و بازیگر 32 ساله اهمیت زیادی به پوستش می‌دهد و تنها از مارك‌های زبان زد آرایشی استفاده می‌كند. مرطوب‌كننده‌ها، لوسیون‌های متدن‌‌كننده و ژل‌های پاك‌كننده عمقی پوست از جمله فرآوردها‎ آرایشی-بهداشتی موردعلاقه او هستند. بیانسه سعی می‌كند تا حد ممكن كم آرایش كند و در طول روز تنها ریمل و رژگونه می‌زند.

كوتیار و فرآوردها‎ آرایشی گیاهی

این بازیگر 39 ساله طرفدار فرآورده ها آرایشی-بهداشتی گیاهی است و از هر نوع ماده آرایشی حاوی پارافین و دیگر موادشیمیایی متنفر است.

درباره پایگاه اطلاع رسانی ریحانه

پاسخی بگذارید

*

3 × 2 =